Kalite Takımları Toplandı

26 May

  • Sürekli İyileştirme Koordinatörlüğü
  • Tüm Duyurular

      25 Mayıs 2016 tarihinde Yükseköğretim Kalite Güvencesi Yönetmeliği Bilgilendirme Semineri Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nigar DEMİRCAN ÇAKAR'ın açılış konuşması ile başladı. 

 

      Sürekli İyileştirme Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Okan BÜTÜNER, YÖK Kurum İç Değerlendirme Raporu'nun modülleri, içeriği ve düzeni hakkında bilgi verdi. 

 

      Kalite Komisyonu üyesi Doç. Dr. Abdullah ADIGÜZEL Kurum İç Değerlendirme Raporu'nun Eğitim ve Öğretim modülü ve AKTS  hakkında bilgi verdi. 

 

      Kalite Komisyonu üyesi Yrd. Doç. Dr. Serap BULDUK Kurum İç Değerlendirme Raporu'nun Eğitim ve Öğretim modülü ve Bologna Süreci ile ilişkisi hakkında bilgi verdi. 

 

      Kalite Takımları'ndan gelen soruların komisyon üyelerince cevaplanmasının ardından, katılımcılarla birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

 

      25 Mayıs 2016 tarihinde Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nigar DEMİRCAN ÇAKAR'ın açılış konuşması ile başlayan Yükseköğretim Kalite Güvencesi Yönetmeliği Bilgilendirme Semineri tüm üniversite birimlerince oluşturulan Kalite Takımları'nın katılımıyla Cumhuriyet Konferans Salonu'nda gerçekleştirilmiştir. Yrd. Doç. Dr. Okan BÜTÜNER, Doç. Dr. Abdullah ADIGÜZEL ve Yrd. Doç. Dr. Serap BULDUK, Kalite Takımları'nı önümüzdeki süreç ve Kurum İç Değerlendirme Raporu'nun hazırlanması ile ilgili bilgilendirmiştir. Kurum İç Değerlendirme Raporu'nun hazırlanmasında faydalı olabilecek dökümanlar, Sürekli İyileştime Koordinatörlüğü web sitemizde Hızlı Bağlantılar kısmında "Kurum İç Değerlendirme Raporu Hazırlama Dökümanları" başlığı altında mevcuttur.